Skip to content
Hero
HAN Sakinleri;

HAN, birlikte çalışan, paylaşan, zamanı kıymetli olan ve her anında deneyim arayanların mekâni, isinize deger katacak bir is ağı. Daima yeniliğe ve degisime açık bir bakış açısıyla günümüzün ritminden vazgeçmemek en büyük heyecan kaynağımız. Burası, dayanışmanın değerini unutmayan, geçmişe saygı, geleceğe heyecan duyan ve anda üretmekten vazgeçmeyenlerin buluşma noktası.

İŞ DÜNYASI
TEKNOLOJİ
KÜLTÜR & SANAT
SÜRDÜREBİLİRLİK
KİŞİSEL GELİŞİM
Event
Keyifle çalışmak ve ilham almak için HAN!
Founders Summit24 Davetiye Yatay 1
Founders Summit'24

Polat Palandöken

15 - 17 Mart 2024

k
HAN'da Girişim Kafası

Levent

Cuma 24.11.2023

DSC04789
HAN Art Community powered by OGGUSTO

Piyalepaşa

Cumartesi 16.09.2023

DSC05453
Re-Set Fashion by Aydan Sıvacı

Levent

Pazar 17.09.2023

HAN EKOSİSTEMİ
Image is not available
Burak Kaplan
Intenseye
Image is not available
Eda Çiftçi Başpınar
Swarovski
Image is not available
Bediz Yıldırım
Bediz Co Kurucu
Image is not available
Burçin Yaşar
Borusan Lojistik
Slide 1
“Remote çalışma düzeninin hayatımıza yerleştiği bu dönemde izole çalışma hayatını evde bırakıp Han Spaces’in güzel ofislerinde dinamik ve sosyal bir ortamın işimize kattığı enerjiyi seviyoruz.”
Slide 2
“Sıcak ve rahat çalışma ortamı, sunduğu benzersiz imkanlarının yanı sıra, güler yüzlü ve her zaman destekleyici ekibiyle HAN Spaces, yeni dünya çalışma ortamının gerçeğe dönüşmüş hali. Swarovski’nin ışıltılı ve dinamik dünyasının HAN Spaces çizgisine çok uyduğunu düşünüyoruz ve burda çalışmaktan çok memnunuz.”
Slide 3
“İmzamı attığım işlerin tümü doğru bir stratejinin yanı sıra ileri seviye yaratıcılık da gerektiriyor. Bunu yaparken de dış dünyadan alınan ilham kadar çalışma ortamı ile de hemzemin olmak ve ondan beslenmek önemli. HAN Spaces Levent konumu, kitlesi, tasarımı ve sanatla olan beraberliği sayesinde beni gerçek anlamda besliyor.”
Slide 4
“Bu tür yetenekli ve kendini işine adamış profesyonellerle işyerini paylaşmak bir gurur. Her mükemmel sonuç, iyi yapılmış bir ekip çalışmasının sonucudur. Bugünün başarısı sizin bize sağladığınız muhteşem ortam sayesinde hepimizin. Emeğin , özverin ve sürekli daha iyisi olsun diye gösterdiğin çaban için teşekkür ederiz HAN Spaces.”

Instagram’da HAN’ı Keşfet!

han_spaces
{"error":{"message":"Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.","type":"OAuthException","code":190,"fbtrace_id":"A46NQPKYNWZbfzP9oEJm1kt"}}

İşinizi bambaşka bir boyuta taşımak için sizi HAN’a bekliyoruz!


    Gizlilik Koşulları'nı okudum ve onaylıyorum.


    MAP_final (1)-min
    Call Now Button