Skip to content

Gizlilik Koşulları

Gizliliğinizin korunmasına önem veriyoruz.

HAN Spaces tarafından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) kapsamında hazırlanmış olan “BİZE ULAŞ FORMU ÜZERİNDEN İLETİLEN KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE İLİŞKİN AYDINLATMA METNİ”nin (“Aydınlatma Metni”) tamamını okudum, anladım ve hangi kişisel verilerimi ne şekilde işlediği ve açık rızamı dilediğim zaman herhangi bir sınırlamaya tabi olmaksızın geri alabileceğim hakkında bilgi sahibi oldum.
Bu kapsamda Aydınlatma Metni içeriğinde belirtilen kişisel verilerimin belirtilen amaçlarla sınırlı olmak kaydıyla, gerekli olan azami süre ve herhalde kanuni zaman aşımı süreleri kadar muhafaza edilerek pazarlama ve iletişim faaliyetlerinin yerine getirilmesi, gelişmelerden haberdar edilmek üzere otomatik yollarla işlenmesine onay verdiğimi, HAN Spaces tarafından bu işleme faaliyetleri hakkında tereddüde yer vermeyecek şekilde aydınlatılmış olarak bilgilendirildiğimi ve Kanun kapsamında açık rızam bulunduğunu kabul ve beyan ederim.

  • HAN Spaces’a vermis olduğum e-posta adresime e-posta gönderilmesine ticari elektronik ileti onayı şeklinde onay veriyorum.
  • HAN Spaces’a vermis olduğum GSM numaram üzerinden iletişim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla arama yapılmasına ticari elektronik ileti onayı şeklinde onay veriyorum.
  • HAN Spaces’a vermis olduğum GSM numaram üzerinden kısa mesaj/SMS gönderimi yapılmasına ticari elektronik ileti onayı şeklinde onay veriyorum.
Call Now Button