HAN SPACES

Senin için tasarlanmış
yeni nesil bir iş hanı… 

Burası HAN!

Bir arada olmak, paylaşmak ve keşfetmek için… 
Yüzyıllar öncesinden gelen iş hanı kültürümüzü tasarım ve
teknolojiyle harmanladık. İnsan odaklı, doğaya saygılı ve
mutlu mekanlar tasarladık.

İletişim
Düşünen, Taşınan, Tasarlayan, Anlayan, Anlatan...

Yeni Başlayan ya da Her Gün Yeni Başlayan...

Ve Her Anın Değerini Bilen Herkes İçin Tasarlanmış Benzersiz Bir Mekan

Geçmişten günümüze hanların göz göz odalarında ve avlularındaki birleştirici, üretkenliği ve dayanışmayı arttıran gücü, asırlardır Türk kültürünün her evresinde etkin rol oynadı. Odabaşısıyla, çaycısıyla ve tüm hizmet verenleriyle, komşusunu da gözeten siftah gelenekleriyle, saygılı ve samimi kültürüyle anılarımızda hala diri. Geleneksel hanlarımızı günümüzün çağdaş paylaşım ekonomisi ürünü HAN’lara taşıdık. 

Yüzyıllar öncesinden gelen iş hanı kültürümüzü tasarım ve teknolojiyle harmanladık, insan odaklı, ekosisteme saygılı ve mutlu mekanlar tasarladık.  NURUS’un 93 yıllık zanaat ile tasarımı birleştiren, ofislere hayat veren deneyimi ile ALKAŞ’ın 45 yıla ulaşan sektörel vizyon, konsept deneyimi ve ticari gayrimenkul tecrübesini birleştirerek yola çıktık. Hedefimiz insanlara, HAN SPACES'ın genç ve dinamik yönetim kadrosu ile ayrışan, farklılaşan mekan ve zamanlar sunmak… Bu yenilikçi ve ilerici ekosistemden yarar sağlayacak olan insanı mutlu kılmak… 

İstanbul'dan başlayarak yurtiçi ve uluslararası “HAN iş ağı” ile amacımız bireylere ve kurumlara çoklu, esnek, verimli ve mutlu mekanları diledikleri zaman diliminde sunmak. Ayrıca oluşumlarının her aşamasındaki bireysel ve mobil çalışandan, küçük ve orta ölçekli şirketlere, sivil ve ticari kurumsal yapılardan ulusal ve çok uluslu dev şirket çalışanlarına, aynı çatı altında keyifli sosyal mekanların farklı ve zengin içerikli toplantı, etkinlik ve çalışma olanaklarını sunmak. PropTECH (Gayrimenkul Teknolojisi) uygulamalarının bir ürünü olan HAN oluşumumuzu ülkemizin bir hizmet ihraç kalemi olarak sadece Türkiye’nin belli başlı kentlerinde değil; yakın coğrafyamızda da iş yapmaya gidilen kentlere de halkalarını yaymak...

Minoa Bakery & Café

Minoa bizim için bir cafe'den çok fazlası. Kitapların büyülü dünyası, kahveninaroması, sağlıklı ve lezzetli yiyecekler... Ruhunuza iyi gelen her şey Minoa'da, Minoa HAN'da.

Nispetiye Caddesinde Minoa Deli, Aytar Caddesi girişimizde ise Minoa Cafe hafta içi 8:30 - 19:00 ve hafta sonu 9:00 - 19:00 sizlerle.

HAN Contemporary Art

Sanatın hayatı güzelleştirdiğine, çalışma alanlarında bizlere ilham verecek dürtüyü sağladığına inanıyor, HAN’da sanata alan açıyoruz. Ülkemizden ve dünyadan çağdaş sanatçıların özgün ve ödüllü eserlerinden oluşan sergilerimizi ziyaret edebilir, Han’da hayattan ve sanattan esin alabilirsiniz. Ayça Telegeren, Beril Gülcan, Murat Palta, Bahar Özkay, Alex Timmermans, Mert Diner ve Başak Kaptan gibi dünyaca ünlü ve ödüllü sanatçıların eserlerinden oluşan sergimizi sabah 10.30 akşam 18.00 saatleri arasında gezebilirsiniz.

HAN Design Store

Ofisinize renk katacak bir tasarım obje, sayfalarını karıştırdığınızda sizi gülümsetecek bir defter ya da kahvenizi yudumlarken vazgeçemeyeceğiniz kahve fincanınız. Kişisel aksesuarlardan, tasarımla zenginleşen objelere, mobilyadan aydınlatmaya, günlük hayata dair ihtiyaçlardan ofis aksesuarlarına kadar, yaşam alanlarını kişiye özel kılacak her ürün yaşamdaki an’lar için özel bir öneri. Çalışma alanlarınızı güzelleştirecek bir detay veya iş arkadaşlarınızı sevindirecek bir hediye arayışındaysanız HAN Design Store 10:30 ve 18:00 saatleri arasında açık.

ALKAŞ

Alkaş 1997 yılında Avi Alkaş tarafından Alışveriş Merkezi ve perakende sektörüne proje geliştirme, kiralama ve yönetim konularında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Akmerkez, İstinye Park, Galleria, Zorlu AVM gibi onlarca AVM ve karma kullanımlı gayrimenkul projesini hayata geçiren Alkaş’ın 2007’de dünyanın önde gelen ticari gayrimenkul şirketi JLL tarafından satın alınması ve Avi Alkaş’ın JLL Türkiye’de Ülke Başkanı olmasıyla, Kiralama ve Yönetim Hizmetleri fonksiyonu JLL Türkiye’ye devredilmiştir.

2010 yılında “Hizmetlerin Sinerjisi” mottosuyla yenilenen ve hizmetlerini genişleten Alkaş, perakende ve gayrimenkul sektörüne Fuarcılık, Sponsorluk, Etkinlik ve Danışmanlık çalışmalarıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Alkaş, 2013 senesinden itibaren sektöre profesyoneller kazandıran Alp Alkaş Gayrimenkul ve Perakende Okulunu Özyeğin Üniversitesi ile birlikte yürütmektedir. Hizmet ağına Gastronomi perakendesi alanında danışmanlık ve eğitimleri dahil eden Alkaş uluslararası MIPIM ve MAPIC fuarlarının stratejik ortağıdır.

NURUS

Nurus, 1927 yılında, Nurettin Usta tarafından kurulmuştur. Nurettin Usta’nın mirasını, Ankara Sanayi Odası’na kayıtlı ilk kadın sanayici olan kızı Birten Gökyay ve eşi Akın Gökyay devralmıştır. 80’li yıllardan itibaren kurumsallaşma adına atılan adımla Nurettin Usta isminden Nurus markası doğmuştur.1980’li yıllardan itibaren özel sektörden ve kamu kurumlarından gelen taleplerin artması ile ofis mobilyaları üretiminde uzmanlaşma kararı alan Nurus’un amacı; sosyalleşmeyi artıran, hiyerarşiyi azaltan, farklı nesilleri bir araya getiren; sağlığı, mutluluğu ve motivasyonu destekleyen alanlar oluşturmak için mobilya ve yeni teknolojiler tasarlamaktadır.

500’den fazla çalışanı ve zanaatı teknolojiyle bütünleştiren zamansız ürünleri ile 50’den fazla ülkeye ihracat yapan global bir marka olan Nurus; Almanya ve Dubai’de temsilciliklere sahiptir. German Design ve Plus X gibi çok sayıda prestijli ödülün sahibi; Türk endüstrisinin ilk Red Dot Product Design, Design Management Europe ve Universal Design; Türk mobilya endüstrisinin ilk IF Product Design, ve Good Design ödüllü markası olan Nurus, Türkiye’yi dünyada başarıyla temsil eden ve Türk tasarımlarının uluslararası platformlarda yer almasını sağlayan güçlü bir markadır.

İşinizi bambaşka bir boyuta taşımak istediğinizde
sizi de HAN’a bekliyoruz.

HAN’ı deneyimlemek veya bilgi almak isterseniz bizimle bilgilerinizi paylaşın, sizi arayalım.

Formunuz iletilmiştir. En kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.

İstanbul'un kalbindeyiz

HAN iş ağının ilk lokasyonu HAN Levent, İstanbul’un en merkezi yerinde. Etiler ve Levent’in kesiştiği yerde, Levent metroya yürüme mesafesinde.

Nisbetiye Mahallesi Nisbetiye Caddesi
No: 24 Beşiktaş / İSTANBUL
Tel: 0(212) 807 0867

HAN App

HAN APP ile istediğin An… istediğin HAN.. Sana en yakın HAN’a check in yap, etkinliklere katıl ya da toplantı odasına rezervasyon yap. HAN App ile hepsi senin elinde!

HAN Card

HANcıların ayrıcalık ve kolaylık dünyası! HAN’a giriş kartın, kredi kartın ve avantaj kulübü bir arada!